מונה:ברכות לחגיגת העשור של "לימוד גליל" מ"לימוד" בעולם
 
 
לימוד גליל היקרים,
 
ברכות ומזל טוב מלימוד בינלאומי. כולנו שמחים לשלוח אליכם מסר של תמיכה בהגיעכם לשנת העשור. לימוד גליל היה אחד מקבוצות "לימוד" הראשונות מחוץ לאנגליה והראשון בישראל. לימוד גליל היה תמיד מודל לחיקוי ששאר הקבוצות יכלו ללמוד ממנו.
אנו גאים מאוד בתרומתכם למשפחת לימוד ואתם יכולים להיות גאים בעצמכם על הישגיכם. אפשרתם לאלפי אנשים לקחת צעד אחד קדימה במסע היהודי שלהם.
אנו מאחלים לכם ללכת מחיל אל חיל בכניסתכם אל העשור השני שלכם.
מזל טוב וברכות חמות,
 
הלנה מילר ואורי ברקוביץ
יו"ר משותפים – לימוד אינטרנשיונל.
 
 
 
שלום לימוד גליל מהחברים בלימוד בוסטון,
 
יישר כוח ומזל טוב על עשר שנים חינוכיות, רבות השראה ומלאות חוויה של יצירה של "לימוד" בקהילה שלכם. מאחלים שהמחויבות שלכם לערך היסוד של לימוד שכל אחד במסע החיים הוא לומד וכל אחד הוא מלמד , תעזור להביא שלום במהרה בימינו.
אנו שולחים לכם הערכה ורחשי כבוד על עשר שנים של "לימוד גליל".
 
מצוות התכנון של לימוד-בוסטון
 
 
"Talmud Torah k'neged kulam" – the merit of Torah learning outweighs all other merits [Shabbat 127a].   Congratulations to Limmud Galil on their 10th anniversary for bringing so many to become partners in their heritage.
In the z’chut of the learning that takes place at your 10th conference on the first and second days of Chanukah we pray that you will bring light to Medinat Yisreal and that we will see the actualization of the bracha that we recite every night of Chanukah as we light the menorah:
Mazal tov v’chag urim sameach

 David Wolkin, Executive Director Limmud NY
 Sivya Twersky, President Limmud NY and the entire Limud NY community
 
תרגום: 
"תלמוד תורה כנגד כולם" (מסכת שבת)  - ברכות ללימוד גליל בחגיגת העשור שלהם, על שהביאו רבים כל כך להיות שותפים למורשת שלהם.
בזכות הלימוד בכנס העשירי שלכם שמתקיים בימים הראשון והשני של חנוכה, אנו מתפללים שתביאו אור למדינת ישראל ושנזכה לראות בקיומה של הברכה אותה אנו אומרים בכל אחד מערבי החנוכה בהדלקת החנוכייה:
שעשה נסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה
מזל טוב וחג אורים שמח
 
דויד וולקין  - יו"ר לימוד ניו יורק
צביה טברסקי – נשיאת לימוד ניו יורק וכל קהילת לימוד ניו יורק

 
 
 
לימוד בולטימור משתתף בהתרגשות שלכם בחגיגת העשור ללימוד ביחד. אנחנו קיימנו את האירוע הראשון שלנו בשנה שעברה והיתה זו ההשראה מקבוצות לימוד מכל העולם שעזרה לנו להניע את כל אחד מהמתנדבים שלנו כאן. אתם בני מזל שיש מאחוריכם שנים רבות של שיתוף ויחד ואתם ממשיכים להיות מודל לחיקוי לכל מאמצינו. כולנו ערים לאירועים המסעירים את ישראל לאחרונה ומחשבותינו ותמיכתנו לכם באשר אתם מתייצבים לנוכח אתגר נוסף.
 
דיק גולדמן ושרי וישנר
יו"ר משותפים – לימוד בולטימור
 
 
 
 
 
לעמיתינו בלימוד גליל,
בשם לימוד דרום אפריקה יש לי העונג לברך אתכם במזל טוב לכבוד חגיגת העשור ההיסטורית שלכם.  בכניסתו של לימוד דרום אפריקה לשנה השביעית לקיומו אנו ממשיכים לקבל השראה מהגדילה הגלובאלית של לימוד.
מתנדבי לימוד עומדים בפני אתגר יוצא דופן במאמץ לקיים את הכנסים. אנחנו מבינים כמה תשוקה והשקעה דרושים כדי להחזיק את המתנדבים במוטיבציה להתקדם עוד צעד אחד במסע היהודי שלהם. היכולת לשמר את התשוקה ולהתגבר על האתגרים הללו לאורך עשור הינה הישג מופלא.
לימוד דרום אפריקה רוחש הערצה לאבן הדרך הזו ומאחל לכם הצלחה רבה בכנס השנה. אנחנו מצפים בהחלט להיות נוכחים בכנסי לימוד גליל בעתיד ולארח מתנדבים ומרצים מלימוד גליל בדרום אפריקה.
כל הכבוד! לעשר שנים נוספות של צמיחה!
 
ברט ווילקס,
יו"ר שותף – לימוד דרום אפריקה.
 
 
 
 
 
 
מזל טוב! איזו תרומה נפלאה אתם מהווים לישראל! מאחלים שהתשוקה שלכם לערכי לימוד תמשיך להשפיע על הקהילה היהודית בישראל ובעולם בלמידה, הכלה וכבוד.
אנחנו מצדיעים לכם על עשור של למידה.
יישר כוחכם, שתלכו מחיל אל חיל.
 
בארי קרוסט ואניטה סילברט
יו"ר משותפים – לימוד שיקאגו
 
 
חברים יקרים מלימוד גליל,
לימוד בואנוס איירס רוצה לברך אתכם אל העבודה החשובה כל כך בעשר השנים האלו. אנו מאוד מתרגשים לראות כיצד המשימה של לימוד, אשר תומכת ונותנת מקום לשאלות מהותיות בתפיסות השונות הקיימות ביהדות, הולכת וגדלה בשנים האחרונות.
אנו מאוד שמחים לחגוג 10 שנים של פרויקט כל כך מיוחד, אשר נעשה בידי מתנדבים. אנו מאחלים לכם מזל טוב, ומקווים שנוכל לחגוג עוד הרבה שנים ביחד. אנו מברכים על התמיכה של כל קהילת לימוד, אשר מאפשרת מקום לויכוח, לביטוי רעיונות, מקום בו אפשר ללמוד וללמד על השונות הקיימת ביהדות.
מזל טוב!!!!
לימוד בואנוס איירס

 
 
ללימוד גליל,
 
מזל טוב לחגיגת העשור שלכם!
מחזק אותנו מאוד לראות שיהודים בכל מקום לוקחים אחריות ללמידה שלהם וחוגגים את השונות שבקהילה היהודית שלנו. זה בוודאי חשוב עבור יהודים בישראל כשם שזה חשוב עבורנו, היהודים בכל שאר העולם, ומשמש לנו השראה לפעול ביתר שאת.
בשם לימוד וויניפג – כל הכבוד ותודה.
 
פיי רוזנברג-כהן
ראש צוות תכנים – לימוד וויניפג

 
 
Limmud Toronto wishes you much further success as your first decade ends..
May you go from strength to strength 
Mazeltov to all
Peter
תרגום: 
לימוד טורונטו מאחר לכם הצלחה יתרה במלאת לכם עשור שנים. שתלכו מחיל אל חיל
 
מזל טוב לכולם 
פטר

 
Yasher koach to Limmud Galil--to the planners and presenters and participants for a decade of putting into practice the Limmud core values and helping each other learn and grow. We in New Orleans gain purpose and inspiration from your commitment.  May you go from strength to strength.

Gail Naron Chalew, LImmudFest NOLA
 
תרגום: 
יישר כוח ללימוד גליל – למתכננים, למרצים ולמשתתפים – על עשור של מימוש  ערכי היסוד של לימוד במעשה ועל התרומה זה לזה ללמוד ולצמוח. אנו בניו אורלינס מפיקים רצון והשראה מהמחויבות שלכם.

שתלכו מחיל אל חיל.
 
גייל נרון צ'לו – לימוד ניו אורלינס

 
לייבסיטי - בניית אתרים